str

Плакати і символи Майдану

Гумор та іронія завжди були одними з кращих методів подолання стресу. Пропонуємо вам добірку тематичних плакатів, іллюстрацій, шаржів, надписів та іншого стріт-арту, який зародився під час подій Євромайдану.
повний текст
00s[1]

Початок Євромайдану

Зростання протестних настроїв у суспільстві фіксувались багатьма соціологами ще на початку осені минулого року. «Порівняно з жовтнем 2012 року, кількість людей, які готові виходити на вулиці, зросла на 5% і значно зменшилась...
повний текст
53.jpg

Кривавий четвер на Майдані

В ночь со вторника на среду были самые драматические события. Милиция штурмовала Майдан. Впервые был серьезный штурм за несколько месяцев жизни протестного лагеря в центре Киева. К штурму власти подготовились серьезно, пригнали БТРы и водометы.
повний текст
00s.jpg

Вуличні бої в Києві

На горящие баррикады пришли сотни людей, чтобы выплеснуть накопившуюся с годами злость и обиду. За беспредел ментов, за несправедливые суды, за коррупцию, за "золотые унитазы", за тупость и продажность чиновников. Подходит дедушка, лет 80, к молодым парням в масках и просит их бутылку с зажигательной смесью. Они ему: - Дед, да ты же не докинешь ее! - Ты мне дай одну, я покажу этим скотам, что со мной так нельзя
повний текст
1332905[1]

Хронологія Майдану

Перші дні (21-23 листопада) Акції 21 до 23 листопада акції пройшли без використання політичної символіки. 21 листопада Перший «Євромайдан» почався саме зі столиці України — Києва. У Києві на Майдані Незалежності люди почали...
повний текст
383916530-e1450811742602[1]

Відомі українці підтримали Євромайдан цитатами митців

Відомі українські митці провели акцію, яка закликає українців до дій. Участь взяли актори українських театрів, зокрема, Богдан Бенюк, Олексій Вертинський, Анатолій Гнатюк, Лесь Задніпровскьий, український дизайнер Оксана Караванська.
повний текст
3

Історія одного намета на Майдані

У наметі темно, мов у печері. Зайшовши всередину, спочатку нічого не вдається роздивитися – тканина, з якої він пошитий, дуже цупка та не пропускає денного світла. Живуть хлопці в спартанських умовах, але, все ж, це краще, ніж ночувати на вулиці. Інтер’єр максимально простий: праворуч від входу – буржуйка, за нею – п’ять тапчанів, застелених старими ковдрами. Вздовж правої сторони намету лежать пакунки з продуктами. Ось, власне, і все.
повний текст
10.jpg

Як працює #ЄвроМайдан

В лагере есть разделение обязанностей, можно подойти к координаторам и записаться в любую секцию — строительство баррикад и установка палаток, охрана, приём и раздача еды / одежды / медикаментов. Всё бесплатно. Работают фармацевты и медики из числа добровольцев с профильным образованием. Быстрее всего заканчивается кипяток.
повний текст
11.jpg

Анатомія Майдану

На Майдане потрясающая организация. Это маленькое государство. Здесь своя армия, свои склады с оружием (бутылки, палки, камни), продовольствием, есть своя внутренняя пресса, магазины, и, конечно, Майдан очень хорошо охраняет свои границы. Все подступы надежно защищены от вторжения высокими баррикадами.
повний текст
« 1 »